środa, 15 sierpnia 2012

Beyonce inspired makeup - video tutorial


Razem z piękną Karoliną (prowadzącą kanał "Stylizacje" na YT) nakręciłyśmy mój pierwszy filmik blogowo-instruktażowy!! Dowiecie się z niego jak wykonać makijaż inspirowany lookiem Beyonce z teledysku "Why don't you love me". 
Nakręcić filmik nie było łatwo, od początku wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazywały na to, że nam się nie uda (znikające i pojawiające się światło, wchodzący i wychodzący ludzie, muzyka za ścianą, niskie ciśnienie i nisko latające jednorożce). 
Mimo przeciwności uparłyśmy się i efekty naszych wypocin możecie zobaczyć poniżej :)


Niestety makijaż nie wygląda na filmiku równie dobrze co na żywo :( Brązer jest dużo mocniejszy, wyszły jakieś dziwne plamy, oko jakby nieroztarte, ogólnie wyszło bardzo graficznie, choć na żywo makijaż był bardzo miękki... Nie wiem dlaczego, pewnie światło (z którym miałyśmy niezłe jazdy) przekłamało. Zrobiłam duży błąd, bo nie patrzyłam jak makijaż wygląda na podglądzie aparatu - wtedy dostosowałabym jego intensywność do obrazu :( 

Niestety, nerwy zrobiły swoje, a ja nie mam doświadczenia w nagrywaniu takich filmów (w końcu to nie profesjonalny sprzęt i nie mogłyśmy zapanować nad światłem) Oh, well, człowiek się ciągle uczy. Na razie musicie wybaczyć niedociągnięcia i mam nadzieję, że mimo to film będzie wam pomocny :)
Karolina z makijażem i bez :D


Tak makijaż wyglądał na żywo w świetle dziennym
Wariatki :D
Bardzo fajne i niedrogie rzęsy z H&M

Makijaż, zdjęcia: ja
Modelka, produkcja: Karolina

Koniecznie odwiedźcie kanał Karoliny! http://www.youtube.com/user/stylizacje2?feature=watch

4 komentarze:

  1. bardzo fajnie wyszło:) makijaż z pazurem, a zarazem taki.. teatralny:)

    OdpowiedzUsuń
  2. świetny pomysł, genialny efekt końcowy!

    OdpowiedzUsuń